Karrier

Karrier

Csőszerelő lakatos
Jelentkezési határidő: 2022-03-31

Munkakör részletezése, feladatok:

  • Szakipari kivitelezési munkák önállóan történő elvégzése, mellyel közvetlen felettese megbízza
  • Részére kiadott gyártói, szerelői munkák csoportban, illetve önállóan történő elvégzése
  • Munkaterület tisztántartása
  • Kiszolgáló berendezések időszakos karbantartása, felújítása, javítása
  • Gépösszeszerelési és felújítási munkák, csiszolás, festés

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Megbízható, lelkiismeretes, önálló munkavégzésre képes személyiség
  • Kezdeményező készség, problémamegoldó képesség
  • Csapatmunka

Előnyt jelent:

  • Lakatos munkakörben szerzett többéves tapasztalat
  • Hegesztési tapasztalat
  • Ipari nagyberuházások megvalósításában szerzett tapasztalat
  • OKJ-s emelőgépkezelő végzettség
  • Érvényes tűzvédelmi vizsga
  • B kategóriás jogosítvány, és aktív vezetői tudás

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatási csomag
  • szakmai fejlődési lehetőség, speciális szakmai tudás megszerzésének támogatása
  • egyedülálló szakmai kihívást jelentő projektekben való részvétel
  • hosszútávú karrierlehetőség, stabil háttér
  • közvetlenség, emberség a mindennapokban
  • összekovácsolódott, sikeres csapat támogatása
  • energikus, barátságos, fiatal csapat, kiváló kollégák
  • Változatos munkavégzés és helyszín

Munkavégzés helye:

  • Országosan

Név:
Telefon:
Megjegyzés:
Elolvastam és megértettem az Adatkezelési tájékoztatót.
Hozzájárulok, hogy az adataimat az abban leírtak szerint kezeljék.
Maximum 2 file tölthető fel!