Karrier

Karrier

Épületgépész szerelésvezető
Jelentkezési határidő: 2022-10-31

Munkakör részletezése, feladatok:

  • Társaságunk érdekeltségébe tartozó technológiai kivitelezések helyszíni irányítása, szervezési feladatok
  • Saját fizikai állomány és az alvállalkozók munkájának koordinálása
  • Helyszíni kivitelezéssel kapcsolatos szakmai és társ-szakági egyeztetések megtartása
  • A helyszíni munkákhoz szükséges anyagok összeírása, beszerzés részére történő továbbítás
  • Általános helyszíni képviselet, Megrendelői szakmai partnerekkel való helyszíni kapcsolattartás
  • Átadott kiviteli tervek alapján a szükséges kivitelezés komplex elvégeztetése, szervezése
  • A projekt csapattagjaival való megfelelő kommunikáció, csapatmunka

Elvárások:

  • Gépészet technikusi vagy mérnöki végzettség
  • Gépész építésvezetői tapasztalat, minimum 3 év
  • Anyag és szerelési technológia ismerete
  • Vezetői készségek
  • Felhasználói szintű számítógépes és mobil eszköz használati készség
  • Önálló, terv alapján történő munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány, és aktív vezetői tudás

Előnyt jelent:

  • Ipari nagyberuházásokban szerzett szerelésvezetői tapasztalat
  • Angol nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatási csomag
  • szakmai fejlődési lehetőség, speciális szakmai tudás megszerzésének támogatása
  • egyedülálló szakmai kihívást jelentő projektekben való részvétel
  • hosszútávú karrierlehetőség, stabil háttér
  • közvetlenség, emberség a mindennapokban
  • összekovácsolódott, sikeres csapat támogatása
  • energikus, barátságos, fiatal csapat, kiváló kollégák
  • Változatos munkavégzés és helyszín

Munkavégzés helye:

  • Országosan

Név:
Telefon:
Megjegyzés:
Elolvastam és megértettem az Adatkezelési tájékoztatót.
Hozzájárulok, hogy az adataimat az abban leírtak szerint kezeljék.
Maximum 2 file tölthető fel!