Karrier

Karrier

Gépészmérnök / műszaki előkészítő mérnök
Jelentkezési határidő: 2022-03-31

Munkakör részletezése, feladatok:

  • A projekt tervdokumentációjának ismerete.
  • A tervdokumentáció hiányosságainak, illetve hibáinak a felfedése.
  • A kiviteli tervek alapján mennyiségi kigyűjtések készítése, illetve ellenőrzése.
  • Alvállalkozói ajánlatkérő csomagok kidolgozása.
  • Alvállalkozói ajánlatkérések lebonyolítása.
  • A beérkező ajánlatok feldolgozása, ártükrök készítése.
  • A projektvezetővel közösen lefolytatja az alvállalkozói versenyeztetési eljárást.
  • Előkészíti, illetve részt vesz az alvállalkozói szerződések megkötésében.
  • Részvétel műszaki egyeztetésekben, és utókalkulációk készítésében

Elvárások:

  • Jó kommunikációs készség, határozott, magabiztos és megoldás orientált személyiség.
  • Megbízható szakmai tapasztalat.
  • Önálló munkavégzés.
  • Stabil IT készségek, MS Office programok magabiztos használata
  • 1-3 év releváns szakmai tapasztalat.
  • gépészmérnöki diploma.
  • Precíz, pontos önálló munkavégzés, döntéshozatali képesség

Előnyt jelent:

  • CAD programok használata előny, de nem feltétel)
  • Angol nyelvismeret
  • B kategóriás jogosítvány
  • Ipari nagyberuházások megvalósításában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatási csomag
  • szakmai fejlődési lehetőség, speciális szakmai tudás megszerzésének támogatása
  • egyedülálló szakmai kihívást jelentő projektekben való részvétel
  • hosszútávú karrierlehetőség, stabil háttér
  • közvetlenség, emberség a mindennapokban
  • összekovácsolódott, sikeres csapat támogatása
  • energikus, barátságos, fiatal csapat, kiváló kollégák

Munkavégzés helye:

  • Országosan

Név:
Telefon:
Megjegyzés:
Elolvastam és megértettem az Adatkezelési tájékoztatót.
Hozzájárulok, hogy az adataimat az abban leírtak szerint kezeljék.
Maximum 2 file tölthető fel!