Karrier

Karrier

Vasbeton szerelő (vasbetonkészítő)
Jelentkezési határidő: 2020-11-30
  • Beton alaptesthez szükséges vasszerelési munkák irányítása, elvégzése rajz alapján
  • Alaptest zsaluzásának és betonozásának elősegítése vasszereléssel
  • Magasépítéshez szükséges vasszerelési munkák irányítása, elvégzése rajz alapján

Munkakör részletezése, feladatok

Elvárások

  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Csúszózsalus kivitelezésen szerzett munkatapasztalat előny
  • B kategóriás jogosítvány előny
  • Pontos, precíz és önálló munkavégzés
  • Munkájára igényes, felelősségtudattal rendelkező szakember

Egyéb

  • Magánszemély, munkavállalók jelentkezést várjuk

Munkavégzés helye

  • Budapest, illetve országosan, esetleg külföldön

Amit kínálunk:

  • magas, teljesítményarányos juttatás; hosszú távú karrierlehetőség, stabil háttér
Név:
Telefon:
Megjegyzés:
Elolvastam és megértettem az Adatkezelési tájékoztatót.
Hozzájárulok, hogy az adataimat az abban leírtak szerint kezeljék.
Maximum 2 file tölthető fel!