Karrier

Karrier

ELHELYEZŐ ÁCS
Jelentkezési határidő: 2019-12-31

Társaságunk magasépítési területre keres ácsokat budapesti központtal, változó munkahelyre. A feltételekről érdeklődni a +36 30 733 7373-os telefonszámon, valamint a hr@psi-technology.hu e-mail címen lehet.

A feltételekről érdeklődni a +36 30 732 2573-os telefonszámon, valamint a e-mail címen lehet.

Részletek
Építésvezető

Munkakör részletezése, feladatok

  • kivitelezési munkák helyszíni koordinálása az építési területen
  • építési munkák szervezése, felügyelete, minőségi követelmények betartása és betartatása
  • alvállalkozók munkájának koordinálása
  • anyagrendelések időben történő leadása
  • megrendelői teljesítés igazolások beszerzése, azok alátámasztása
  • alvállalkozói és beszállítói teljesítések tételes átvétele, teljesítésigazolások ellenőrzése, jóváhagyása
  • építési napló naprakész vezetése, felmérési naplók készítése, alvállalkozói naplók ellenőrzése
  • technológiai, munka- és tűzvédelmi, egészségügyi előírások betartása és betartatása
  • hatósági előírások és minőségi követelmények betartásának biztosítása, ellenőrzése
  • napi kapcsolattartás cégvezetéssel, hatóságokkal, műszaki ellenőrrel

Részletek