Karrier

Karrier

Építésvezető / Művezető pozíció (Budapest / országos)
Jelentkezési határidő: 2024-02-29

Munkakör részletezése, feladatok

  • kivitelezési munkák helyszíni koordinálása és ütemterv szerinti vezetése
  • építési projektek előkészítésének irányítása, folyamatban lévő projektek önálló vezetése
  • munkafolyamatok szervezése, felügyelete, összehangolása, folyamatos munkavégzés feltételeinek biztosítása
  • munkaterületre érkező anyagok és eszközök átvétele, nyilvántartása, koordinálása
  • saját létszám és alvállalkozók munkájának koordinálása, ellenőrzése
  • anyagrendelések időben történő leadása
  • alvállalkozói teljesítések tételes átvétele, teljesítésigazolások ellenőrzése
  • kivitelezési munkák mennyiségi- és minőségi ellenőrzése
  • ütemtervek készítése, határidők betartása és betartatása
  • építési napló naprakész vezetése, felmérési naplók készítése, alvállalkozói naplók ellenőrzése technológiai, munka- és tűzvédelmi, egészségügyi előírások betartása és betartatása
  • napi kapcsolattartás cégvezetéssel, építésvezető munkatársakkal, hatóságokkal, műszaki ellenőrrel, munkavédelmi koordinátorral
  • hatósági előírások és minőségi követelmények betartásának biztosítása

Elvárások

  • minimum középfokú építőipari végzettség / építőipari technikum / magasépítő technikus vagy felsőfokú szakirányú végzettség
  • kivitelezési munkákban való jártasság
  • számítástechnikai ismeretek
  • jó kapcsolat kialakítása és fenntartása kollégákkal, partnerekkel
  • munkájára igényes, felelősségtudattal rendelkező szakember
  • B kategóriás jogosítvány
  • mobilitás (országon belül)
  • jó kommunikációs és szervezőkészség, problémamegoldó képesség
  • magabiztos, határozott, döntésképes, precíz, pontos önálló munkavégzésre képes személyiség

Előny

  • csúszózsalus kivitelezésen szerzett munkatapasztalat
  • építőmérnöki végzettség
  • felelős műszaki vezetői jogosultság
  • szakmai gyakorlat acél- és vasbetonvázas ipari létesítmények kivitelezésében

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatási csomag, bónusz lehetőség
  • szakmai fejlődési lehetőség, speciális szakmai tudás megszerzésének támogatása
  • hosszútávú karrierlehetőség, stabil háttér
  • összekovácsolódott, sikeres csapat támogatása
  • élet- és balesetbiztosítás
  • céges autó, laptop, mobiltelefon és korszerű munkaeszközök biztosítása

Munkavégzés helye

  • Pest megyei központú a cég, de országosan dolgozunk
  • Budapest / országos

hr@psi-technology.hu

Név:
Telefon:
Megjegyzés:
Elolvastam és megértettem az Adatkezelési tájékoztatót.
Hozzájárulok, hogy az adataimat az abban leírtak szerint kezeljék.
Maximum 2 file tölthető fel!